Гранти для навчання в Канаді (Ванкувер)

Університет Канада Захід ( University Canada West , UCW) надає грант для навчання в UCW.
Збережіть до 18 900 доларів, коли вивчаєте свій MBA або отримуєте ступінь в Канаді.
Грант дійсний лише для 2018 року.

Програма

МБА
ACBSP-акредитована програма MBA розвиватиме ваше критичне мислення та навички управління, щоб стати лідером на світовій арені.

Бакалавр комерції
ACBSP-акредитований бакалавр комерції забезпечує основу ділових знань та практики в багатокультурному середовищі.

Бакалавр мистецтв
Бакалавр мистецтв у галузі ділового спілкування розвиватиме ваші основні навички в галузі літератури, письменництва,  журналістських досліджень та всіх форм комунікаційних зв’язків.

Гранти та акредитація

  • Університет Канада Захід ( University Canada West , UCW) надає грант на грантову програму до 18 900 доларів  і грант на програму MBA до 9 720 доларів. Всі студенти, які будуть відповідати вимогам зарахування до Університету Канада Захід та подадуть всю необхідну документацію, автоматично отримують гранти.
  • Цей регіональний грант дійсний для студентів з Мексиці, Центральній Америці, Південній Америці, Співдружності незалежних держав (СНД), який включає громадян Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдові, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та України.
  •  Якщо у вас немає професійної чи академічної кваліфікації, але ви бажаєте продовжити програму МВА, у вас може бути можливість зарахуватись на програму MBA Foundation + MBA. Запитайте про грант на навчання в програмі MBA Foundation $ 6,500.
  • Програми UCW MBA та бакалавра комерції є ACBSP-акредитованими.
Посилання – REQUEST MORE INFORMATION

Посилання – University Canada West (UCW)

Image Gallery

Переклад та дизайн: Майстерний Хімік © 2017

 

 

 

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *