Вода проти стресу

Якщо ви давно шукали засіб для боротьби зі стресом, але все випробувані вами методи і засоби не дали результату, ми змушені вас засмутити – рішення, як часто це буває, був у вас перед очима. Рецепт простий! Хочете впоратися зі стресом – пийте воду! Просто, чи не так? Але ця властивість води доведена і підтверджена!

Вода це рідина, без якої функціонування нашого організму в принципі неможливе. Канадським дослідником Гансом Сельє було доведено, що якщо людині не вистачає всього 500 мл води, в його крові значно підвищується рівень гормону адаптації до стресу – кортизолу. Крім того, зростає навантаження на організм, а це може спричинити за собою серйозні порушення. Людина погано себе почуває, швидко втомлюється, постійно відчуває дискомфорт. При надходженні в організм достатньої кількості рідини стрес відступає.

Стрес може викликати зневоднення, а зневоднення може стати причиною стресу. Виходить порочне коло. Щоб вийти з нього, необхідно вживати більше води.

Вода, незважаючи на всі свої дивовижні властивості, які не здатна позбавити нас від стресових факторів. Але вона допоможе зміцнити організм, зробити його більш стійким або взагалі не сприйнятливим до стресу.

Як же привчити себе пити більше води протягом дня? Ось кілька порад:

  • Завжди носіть з собою пляшку води і періодично наповнюйте її;
  • Тримайте склянку з водою на робочому столі;
  • Поставте склянку з водою біля ліжка: вранці багато прокидаються з відчуттям спраги;
  • Замініть стакан лимонаду або чашку кави протягом дня склянкою води;
  • Пийте воду потроху протягом усього дня. Шість склянок, випиті залпом, навряд чи принесуть користь!
  • Якщо ви вже знаєте, що в певних ситуаціях будете відчувати стрес – на роботі, під час занять або за кермом – запасіться пляшкою води і не забувайте постійно потроху відпивати з неї. Спробуйте і переконайтеся самі, що з кожним ковтком води напруга йде!
  • Стрес це те, без чого уявити сучасне життя неможливо. І людині, щоб вижити, не піддатися хворобам і поганого настрою, потрібно шукати прийнятні варіанти боротьби з нервовим перенапруженням, і один з цих варіантів – чиста відфільтрована вода.

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *