5 ефективних способів покращити собі настрій

Щоб настрій зіпсувався, багато не треба: чийсь неприязний погляд, хтось наступив на ногу в громадському транспорті, на роботі зробили зауваження. Або ви просто надто вразливі і гостро реагуєте на найменші відхилення від норми? Тоді вам потрібно знати експрес-методи, як швидко покращити свій настрій.

Виговоритись

Особливо цінна порада для жінок. Їм не завжди потрібне вирішення ситуації, як просто її проговорити. Тому не носіть негатив у собі – вийдіть на 5 хвилин із колегою на коридор, пожалійтесь. Або зателефонуйте подрузі. Зрештою, це можна зробити навіть онлайн в соцмережах через приватні повідомлення.

Зачепила сьогодні на вулиці випадково дядька плечем … Він на мене: “Що, якійсь проблеми?” Тож, я візьми та розкажи все … Сидимо, тепер разом , …плачемо…

Дихання

Як ще покращити собі настрій? Пам’ятаєте пораду про глибоко вдихнути і повільно видихнути? Вона особливо актуальна, якщо ви злитесь на когось чи не можете заспокоїтись, бо хтось образив. Тож глибоко вдихніть, а потім повільно видихайте. Можна повторити декілька разів. Кров насититься киснем, і нервова система автоматично подолає стрес.

Їжа або напої

Можливо, ви помічали, що поганий настрій чи дратівливість – наслідок того, що ви голодні? Якщо так, тоді слідкуйте за режимом дня: вчасно їжте та пийте необхідну кількість води, адже зневоднення також псує настрій.
Але не взловживайте їжею або солодощами. Стресова сітуація спричиняє секрецію адреналіну, кортізолу, глюкагону та інсуліну, рівень глюкози в крові зменшується, організм вимагає підвищити концентрацію глюкози в крові, але отримані від їжи додаткові енергетичні ресурси  ніде буде використовувати і організм буде просто складувати  ресурси у вигляді ….. жирів!
Бажаєте впоратися зі стресом – пийте воду!

Зробіть добре діло

Якщо вам кепсько на душі, згадайте, що є ті, кому ще гірше. І ні, не зловтішайтесь, а допоможіть. Купіть безпритульній тварині сосиску, перекажіть невеличку суму на лікування хворої дитини, підпишіть важливу петицію. Одразу побачите, як легко стане на душі і настрій покращиться.

Почистіть оточення

Якщо навколо вас є люди, які постійно чимось невдоволені, але єдине, що вміють – це скаржитись, а не вирішувати власні проблеми, постарайтесь проводити з ними менше часу. Негативом дуже легко “заразити” інших, і, можливо, ваш поганий настрій – саме результат чиїхось надуманих проблем.

Іноді, видалення деяких людей зі свого оточення звільнить простір для кращих.

 

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *