Китайський Новий рік в 2016 році

Кожний рік, згідно зі східним гороскопом, має свою стихію і тваринуталісман. Стихія змінюється по десятирічному циклу, а тварини по дванадцятирічному. Ми давно вже користуємося китайським гороскопом, даруємо на новий рік сувеніри тварин, які повинні оберігати своїх власників від неприємностей.

Китайський Новий рік 2016 буде проходити під захистом Вогненної Мавпи. Починається Китайський Новий рік в ніч з 7 на 8 лютого і святкується цілий місяць. Талісманом цього року є Мавпа. Для цього талісмана характерні всі риси тварини, що мешкає в живій природі. Люди, народжені в рік Мавпи, натури артистичні, що володіють відмінною інтуїцією, але норовливі і мають мінливий характер. Їм притаманні несподіване нестримні веселощі і швидкий перехід до смутку або агресії. У рік Вогненної Мавпи не має сенсу будувати плани на рік, все одно господиня року все зробить по-своєму.

Сімейний і матеріальний добробут

Сім’я і достаток – головне в цьому році. У період заступництва Мавпи треба прагнути до створення сім’ї, збільшення достатку і поліпшенню добробуту. Ця тварина буде всіляко допомагати вам в досягненні цілей, спрямованих на поліпшення фінансового стану. Рекомендуються інвестиції в дорогоцінні метали та нерухомість. Любов до всього розкішному і блискучому в крові у всіх представників мавпячого роду, тому вкладення коштів в золоті прикраси, інвестиційні та колекційні монети обіцяє бути прибутковою справою.

Діти

Діти, народжені в рік Вогняної Мавпи, можуть стати великими письменниками, артистами та громадськими діячами. Багатьом забезпечена політична кар’єра. Ким би не стала дитина, народжена в цьому році, він чи вона обов’язково будуть неординарною особистістю, людиною, не схожим на інших.

Стихія – Вогонь

Вогонь – не сама спокійна стихія. В цей рік можливе збільшення числа воєн, посилення конфліктів, нестабільність у міжнародному становищі. Тихим і мирний рік бути не обіцяє. Для молодих пар стихія несе бурю подій, полум’яну пристрасть і неймовірну любов.

Традиції святкування китайського Нового року

Як і будь-який інший Новий рік, китайський теж має масу традицій. Святкують його більше двох тисячоліть, так що він вважається найдавнішим святом зустрічі нового року, або зустрічі весни.

У Китаї це довгоочікуване свято після року важкої праці, навчання і турбот.  В першу ніч всюди запускають феєрверки, барвистий салют і стріляють хлопавки. Це велике яскраве свято з танцями драконів, смачними стравами та нестримним загальними веселощами. Китай – країна велика, традиції святкування розрізняються у жителів північних і південних регіонів, але початок і кінець святкування китайського Нового року за датою однаковий для всього населення. Закінчують всі заходи після закінчення свята Ліхтарів на п’ятнадцятий день від початку Місячного календаря. Обов’язково готують дванадцять страв, які включають холодну варену курку, традиційні пельмені і лабадьджоу – особливу кашу з 8 інгредієнтів, куди входять насіння лотоса, священної квітки Китаю.

Це висловлення, які дають людям як п’ять найкращіх побажаннь цьго року мавпи.
This sentence gives people five best wishes for this Monkey year.

猴年送你五只猴:
Hóunián sòng nǐ wǔzhī hóu:
Цього року мавпи  я даю вам П’ять Мавп:
This Monkey year, I give you five monkeys:

机灵诡秘如猕猴,
jīling guǐmì rú míhóu,
винахідливість макаки,
the ingenuity of the macaque,

健康快乐像马猴,
jiànkāng kuàilè xiàng mǎhóu,
здоров’я і щастя мавпи,
the health and happiness of the monkey,

悠闲富贵似猴子,
yōuxián fùguì shì hóuzi,
дозвілля і багатство мавпячого племені,
the leisure and wealth of monkey-kind,

无忧无虑比猿猴,
wúyōu wúlǜ bǐ yuánhóu,
безтурботність мавп і мартишок,
the lightheartedness of apes and monkeys,

聪明伶俐胜孙猴。
cōngmíng línglì shèng sūnhóu.
та інтелекту і дотепності більше ніж у Царя Мавп.
and intelligence and wit surpassing the Monkey King.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *